Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До 155-річчя митрополита Шептицького у Львівській філармонії покажуть виставу
30 Жовтня, 13:38

До 155-річчя митрополита Шептицького у Львівській філармонії покажуть виставу

Цього року Україна на загальнодержавному рівні відзначає 155 років від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. В рамках ювілею Львівська національна філармонія ім. М. Скорика та сучасний український експериментальний театр ТМ « Театр у кошику» підготували спільний проєкт – виставу «Я йду, Христе!» під живий супровід відомих музикантів. Показ відбудеться 5 листопада, о 19:00.

Текстову основу вистави складають епістолярна повість Григора Лужницького «Дванадцять листів о. Андрея Шептицького до матері» і фрагменти спогадів Софії Шептицької, з роду Фредрів «Молодість і покликання Романа Шептицького».

Сюжет зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький, у майбутньому митрополит Андрей, приймає рішення йти духовним шляхом.

«Вистава може бути зрозумілою людині будь-якого віросповідання чи конфесії, адже йдеться в ній про пошук віри, про дорогу до Бога, про усвідомлення своєї місії в житті і не відступництва від неї. А ще – про високу культуру почуттів , як суто людських, так і релігійних», – запевняють режисери.

Виставу благословив Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архієпископ Києво-Галицький УГКЦ. У ролях: Володимир Губанов, митрополит Андрей Лідія Данильчук, Софія Шептицька Музичний супровід: Софія Соловій, сопрано Оксана Рапіта, фортепіано Вокальний ансамбль «Калофонія» Режисер – Ірина Волицька Куратор проєкту – Зоріана Мірус Детальна інформація про подію доступна за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/im-going-christ/

122787787_2635895673295260_2616143328039165778_n
  • 0
  • 37
Схожі новини