До 210-го дня народження Тараса Шевченка у Львові відбудуться події: перелік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До 210-го дня народження Тараса Шевченка у Львові відбудуться події: перелік
07 Березня, 13:44

До 210-го дня народження Тараса Шевченка у Львові відбудуться події: перелік

У суботу, 9 березня, виповнюється 210 років від дня народження найвідомішого українського поета Тараса Шевченка. Як повідомила Львівська міська рада, в честь цієї нагоди на території Львівської громади проведуть чимало подій.

9 березня о 19:30

«ЦВІТ. Щевченко»: співоча дія присвячена 210 річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Локація: Гарнізонний храм св. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

9 березня о 19:00

Концерт «Шевченко. Вічне». Програма з хорових творів українських композиторів ХХ та ХХІ століття: Людкевича, Лятошинського, Сильвестрова та Зубицького. Локація: Львівський органний зал (вул. С. Бандери, 8).

10 березня о 13:30

Концерт «І слово, і пісня Тарасе тобі…» до 210-річниці від дня народження Тараса Шевченка, за участі колективів Палацу імені Гната Хоткевича. Локація: Площа перед пам’ятником Тарасу Шевченку (просп. Свободи).

11 березня о 18:00

Поетичний вечір. Локація: Нижній зал в Театрі Ляльок (пл. Д. Галицького, 1)

14 березня о 16:00

Дискусія. Тарас Шевченко як поет, художник, натхненник українських революцій та означення національної гідности. Шевченко у національній пам’яті,  його феноменологія в українській культурі. Локація: Мистецька бібліотека (вул. Шота Руставелі, 8).

Перелік всіх можна також переглянути тут.

Відео