Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До Дня Незалежності Львівська Опера виступить на престижних європейських фестивалях
22 Серпня, 13:11

До Дня Незалежності Львівська Опера виступить на престижних європейських фестивалях

З нагоди Дня Незалежності України Львівська національна опера виступатиме на оперних фестивалях у Польщі та Італії. Як повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики, впродовж 23-25 серпня львівські артисти представлятимуть оперне мистецтво України одночасно на кількох фестивалях.

Зокрема 23 серпня солісти, хор та оркестр Львівської національної опери під керівництвом Івана Чередніченка виступатимуть в Італії.

“Львівська національна опера єдина з-поміж усіх оперних театрів України візьме участь в одному із наймасштабніших музичних фестивалів Європи, присвяченому творчості славетного італійського композитора Джакомо Пуччіні”, – кажуть у Мінкульті.

8fa1b24-photo-2022-08-22-10-30-56-2

Також у День Незалежності інший склад солістів, хору та симфонічного оркестру театру візьмуть участь у 60-му Міжнародному фестивалі імені Станіслава Монюшка. Фестиваль пройде у місті Кудова-Здруй у Польщі й буде присвячений 150-річчю з дня смерті патрона фестивалю – видатного польського композитора-романтика Станіслава Монюшка.

Наступного дня, 25 серпня, Львівська національна опера даватиме концерт у Вроцлавському оперному театрі.

“У тому ж складі артисти театру представлять концерт «Найгарніші голоси Львівської опери – класика української польської та італійської опер»”, – повідомляють у відомстві.

7a293a9-photo-2022-08-22-10-30-54

Львівська публіка також матиме нагоду почути програму української та світової оперної класики, яка буде представлена в Польщі.

“На сцені Львівської національної опери ця концертна програма під назвою “Опера-Гала” відбудеться 19 та 27 серпня», – кажуть у Мінкульті.

Схожі новини