До Дня Соборності у Львові встановлять рекорд України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До Дня Соборності у Львові встановлять рекорд України
18 Січня, 18:43

До Дня Соборності у Львові встановлять рекорд України

У неділю, 21 січня, біля Львівської Опери розгорнуть найбільший Державний прапор України із побажаннями від військових та дітей, які збирали по всій Україні. Подія розпочнеться о 14.30 з нагоди відзначення Дня Соборності України, проголошення 105-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки. Про це повідомляють у ЛОВА. 

Прапор винесуть діти та ліцеїсти Львівського ліцею імені Героїв Крут з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Синє полотно підписане тисячами побажань від дітей України, публічних людей, волонтерів, благодійників, освітян та культурних діячів. Жовте полотно підписали Захисники України, які перебувають на лінії фронту.

Як поінформували у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА, шлях найціннішого прапора був непростий, адже він проїхав тисячі кілометрів з військовими капеланами та волонтерами, пройшов окопи, блокпости, їздив у медичному евакуаційному автомобілі, загалом відвідав 30 бригад ЗСУ і понад 20 міст України. А також побував у Верховній Раді, де його підписав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Під час урочистостей також встановлять рекорд України «Найбільший український прапор із побажаннями від військових та дітей зібраних по всій Україні та лінії фронту».

Урочистості завершаться виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного.

Відео