До ходорівських електричок просять додати ще два рейси | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До ходорівських електричок просять додати ще два рейси
18 Жовтня, 15:55

До ходорівських електричок просять додати ще два рейси

Поки що вони їздять о 6:00, 17:00 та 22:00

Ці години не зручні для людей, адже не збігаються з робочими годинами і їм важко добиратися на роботу та додому.

Тому депутати в Ходорівській ОТГ та Жидачівській міській раді виступили зі спільною ініціативою – збільшити кількість електричок, які курсують між Ходоровом та Стриєм через Жидачів.

 

“За нашої ініціативи рада Ходорівської ОТГ на сесії прийняла рішення і звернулася до регіонального управління залізниці, а також до її київського керівництва. Ми просимо, щоб до розкладу електричок додали ще 2 рейси: о 7:00 та 18:00. Теперішній розклад для людей дуже незручний.  А міст у Залісках на Жидачівщині, через який можна було б доїжджати автобусом, будуть будувати ще щонайменше рік”, – каже депутат Української Галицької Партії Андрій Філатов.

Зараз автобуси довозять людей до аварійного мосту, там вони висідають, переходять через міст пішки та з іншого боку чекають на інший автобус.

 

“Проблема справді актуальна. Ходорівчани і люди з довколишніх сіл працюють на багатьох жидачівських підприємствах. Ми зацікавлені у тому, щоб усім було зручно добиратися на роботу”, – додав голова фракції Галицької партії, Андрій Ружак.

Тож додаткові електрички у зручний час повинні вирішити цю проблему.

Відео