“До кінця сезону не втручатимусь в управління клубом: новий власник “Карпат” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“До кінця сезону не втручатимусь в управління клубом: новий власник “Карпат”
28 Травня, 19:10

“До кінця сезону не втручатимусь в управління клубом: новий власник “Карпат”

Новий власник ФК “Карпати” Олег Смалійчук повідомив, що до кінця сезону не буде втручатись в управління клубом. Нагадаємо, вчора, 27 травня, Смалійчук викупив частину клубу у Петра Димінського. Зазначимо, “Карпати” належали Димінському з 2001-го, однак бізнесмен вже понад два роки перебував за кордоном і міг керувати клубом лише дистанційно, передає “24 футбол”.

“Знаю, що у Петра Петровича були більш вигідні фінансові пропозиції, але він прийняв саме мою, зважаючи на мою відданість клубу. За це і за весь його період в “Карпатах” моя велика подяка і повага. Я купив клуб, а не посаду. До керівництва і команди в мене є така сама довіра, як і була при попередньому власнику. Щиро надіюсь, що керівництво виконає всі взяті на себе зобов’язання перед початком сезону. Ніяких популістичних заяв на рахунок єврокубків Ви більше від мене не почуєте. Навпаки – нас всіх очікують непрості реформи і непопулярні рішення. Хочу запевнити усіх вболівальників, що “Карпати” не вмруть. Вони житимуть. Цей бренд не згасне ніколи”, – каже Олег Смалійчук.

Чоловік каже, що усім ненависникам радить не рахувати його фінанси, бо на договори із суддями їх витрачати не буде.

Нагадаємо, після 23 турів Української прем’єр-ліги “Карпати” посідають останнє місце, відстаючи від рятівної зони на 5 очок.

Фото: ТСН.

Відео