До львівської дитячої лікарні приїде спінальний хірург із Нью-Йорка: як потрапити на консультацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До львівської дитячої лікарні приїде спінальний хірург із Нью-Йорка: як потрапити на консультацію
14 Квітня, 13:14

До львівської дитячої лікарні приїде спінальний хірург із Нью-Йорка: як потрапити на консультацію

До Львова прибуде провідний спінальний хірург із Нью-Йорка Марк Диржка, аби допомогти лікувати українських дітей із захворюваннями хребта. Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, мова йде про такі захворювання як викривлення, вроджені та набуті аномалії розвитку, нестабільність хребців.

«Протягом десяти днів – із 17 до 26 квітня американський хірург працюватиме разом із командою ортопед-травматологів та нейрохірургів дитячої лікарні святого Миколая. А основними напрямками роботи лікарів будуть різноманітні види викривлення хребта: сколіоз, патологічний кіфоз, лордоз, вроджені аномалії розвитку», – йдеться у повідомленні.

Для допомоги хірургу у проведенні найважчих втручань та консультацій до Львова прибуває також колега Марка – нейрофізіолог Браян Дембоскі. Вони оперуватимуть діток із комбінованими сколіозами та їхніми ускладненнями: станом на зараз уже заплановано п’ять таких втручань.

Аби потрапити на консультацію до спеціалістів, слід зареєструватись: https://docs.google.com/…/1IkJW-iTeKErntiV5Qa…/edit.

Телефон для довідок: 0 800 333 003.

Відео