Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До Львівської облради проходять 7 партій: результати опитування
06 Липня, 20:46

До Львівської облради проходять 7 партій: результати опитування

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати проведеного опитування щодо  суспільно-політичних настроїв мешканців Львівщини. Серед досліджуваних тем і вибори до обласної ради Львівщини.

Так от, якби місцеві вибори відбулись найближчим часом, найбільше голосів до Львівської обласної ради отримала б партія «Європейська солідарність», її готові підтримати 26,7% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. 13,1% могли б проголосувати за партію «Слуга народу». Також 9,2% підтримали б партію «Голос», 8,9% – партію «Батьківщина». Водночас 8,2% проголосували б на місцевих виборах за партію «Самопоміч», 7,8% – за партію «Свобода», 7,6% – за партію «Громадянська позиція». За Радикальну партію Ляшка проголосували б 3,5%, партію «Сила і честь» – 3,2%. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Близько 17% не визначились з вибором.

rejtyng

До слова, в опитуванні взяли участь ті мешканці області, яким виповнилося 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 6-22 червня 2020 р.

Схожі новини