Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До Львова із Польщі завезли курятину заражену сальмонелою
02 Червня, 12:15

До Львова із Польщі завезли курятину заражену сальмонелою

В Україну із Польщі доставили курятину, в якій виявили Salmonella Enteritidis. Продукцію переробили на м’ясо механічної обвалки і поставили ТОВ “Фішзахід”. Підприємство розташоване у Львові, займається продажем продуктів харчування, –  повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Києві на офіційній сторінці в Facebook.

«Інформуємо стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: Rolnicza Spoldzielnia Produkcyjna, Rojewo; відправник: Mitmar Sp. z.o.o., Glowno). Курятина була перероблена на м’ясо механічного обвалювання та надіслана до України (отримувач: ТОВ «Фішзахід», вул. Городоцька, 355 Г, м. Львів, 79040). Такі дані містить інформаційне повідомлення, що було отримано по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів», – йдеться у повідомленні.

До слова, Salmonella Enteritidis може викликати гастроентерит (запалення слизової оболонки шлунка, тонкої і товстої кишок), який часто проходить без ускладнень і не потребує лікування, але може протікати у важкій формі у дітей, літніх людей та пацієнтів з ослабленим імунітетом.

Схожі новини