До Львова переїхали три будинки сімейного типу з Лисичанська
02 Серпня, 14:00
До Львова переїхали три будинки сімейного типу з Лисичанська
Три будинки сімейного типу з Лисичанська переїхали до Львова і почали тут нове життя. Про це повідомили у Львівській міській раді.
Мама Наталі Алєшко створила перший у Лисичанську дитячий будинок сімейного типу. А згодом вже сама Наталя і її дві сестри продовжили справу матері, тож тепер у їхній великій родині – 41 дитина. У Лисичанську вони жили під постійними обстрілами, у погребі, сушили сухарі й пили технічну воду.
«Купляли хліб, різали його на шматочки і сушили в духовці. В банячки і бочки набирали воду. Спали один біля одного – одягнені і взуті», – ділиться Наталя Алєшко, переселенка з Лисичанська, мама дитячого будинку сімейного типу.
Чоловік Наталі зараз на фронті, а її донька Марія малює батька і його ангелів-хоронителів, бо вірить, що її тато під надійним захистом.
У Молодіжному центрі у них почалося нове життя, де їм допомагають отці.
«В нас вийшло 74 кущів помідорів, огірки вже підростають. З нас отці сміялись, кажуть: “Ви навіть при війні на городі будете”. “Ну, а що, — кажу. — Треба ж щось робити, відволіктися якось», – ділиться прийомна донька Наталії Дарина.
Допомогти родині можуть усі небайдужі – коштами або, можливо, хтось запропонує будинок для подальшого життя, оскільки перебування у центрі – тимчасове (один рік). Сама ж родина боїться, що після війни їм не буде куди повернутись.