До Львова привезли Вифлеємський вогонь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До Львова привезли Вифлеємський вогонь
17 Грудня, 11:46

До Львова привезли Вифлеємський вогонь

Сьогодні представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали місту Вифлеємський вогонь миру, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Вифлеємський вогонь миру перебуватиме у Ратуші. Запрошуємо приходити усіх працівників мерії та містян, щоб цей символ миру осягнув якомога більше людей, – розповідають у ЛМР. – Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю».

«Будемо передавати цей вогонь у всі сиротинці, у лікарні, усім потребуючим, а також в кожну домівку. Також запрошуємо завтра на відкриття ялинки, де ми передамо Вифлеємський вогонь усій громаді. Також приходьте у мерію, або до нас до Пласту, у центральний офіс на вулиці Шептицьких,16, де також завжди горить вогник», – додали у львівському «Пласті».

Вогонь зберігається у церквах до Йордану, потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю. 18 грудня на площі біля Оперного театру Львівський осередок «Пласту» передасть Вифлеємський вогонь миру громаді міста.

Відео