Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До Львова з Харкова прилетів літак з 12 пораненими бійцями
18 Січня, 10:49
logo-black

До Львова з Харкова прилетів літак з 12 пораненими бійцями

Юлія Швидко

Вчора, 17 січня, у Військово-медичний  клінічний центр Західного регіону, що працює у Львові, госпіталізували 12 бійців, поранених у бойових діях на Сході України. Їх літаком з Харкова доправили до Львова.

«З цих 12 хлопців п’ятеро лежачі, один у важкому стані перебуває у нейрореанімації.  Першу необхідну допомогу їм надали у Харківському госпіталі. Далі львівські спеціалісти будуть лікувати хлопців. До цієї справи долучаються не лише фахівці нашого центру, а й зголошуються на допомогу медики з інших лікувальних закладів. Бійці мають перейти повне обстеження – від терапевта, окуліста, дерматолога до кардіолога, невролога. Після лікування на них чекає реабілітація», – каже Олександр Поронюк з Львівського регіонального медіацентру Міністерства оборони України.

На даний час медики просять львів’ян не відвідувати хлопців.

«Зрозумійте правильно, хлопці поки нікого не хочуть бачити. Звісно, це не стосується рідних та друзів. Ще й складна епідеміологічна ситуація: кір та грип. Дякувати Богові, зараз не 2014-2015 роки, пацієнти нашого Центру забезпечені усім необхідним. Якщо хтось все-таки хоче допомогти, то може подарунки – літературу, солодощі, фрукти – залишити на КПК. Бійцям це обов’язково передадуть», – зазначає Поронюк.

Схожі новини