Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
До нападу на ромський табір готувалися заздалегідь: двох зловмисників звільнили від тюрми
25 Серпня, 17:49

До нападу на ромський табір готувалися заздалегідь: двох зловмисників звільнили від тюрми

Пустомитівський районний суд виніс вирок щодо двох старшокласників, які торік у червні напали на ромський табір на околиці Львова. Тоді одна людина загинула, ще троє отримали травми.

_102179460_a101c6c1-d0b7-4419-8ada-d90b2b85efa5

Суд встановив, що група з 14 осіб заздалегідь готувалася до нападу – хлопці приготували дерев’яні палиці, ножі, металеві труби, ланцюги, молоток, а також маски – щоб приховати свої обличчя. Частина членів угрупування нападали на ромський табір, а інші залишались неподалік, щоб повідомити про наближення людей.

До суду зокрема  передали  справи  двох неповнолітніх – Андрія І. та Юрія Г. Один з них безпосередньо руйнував табір ромів металевою трубою, виганяв ромів з займаної території, інших був серед  тих, хто «стояв на шухері». Обидва хлопці навчаються в 11 класі ліцею ім. Івана Пулюя.

Пустомитівський районний суд Львівщини під головуваням Євгена Даниліва визнав винними їх у хуліганстві. Однак звільнив від відбування покарання. Замість  4,5 роки тюрми призначив по 1,5 роки умовно.  У вироку зазначається, що Андрій І. та Юрій Г. уклали угоду про визнання винуватості з прокурором.

Протягом цього часу вони мають періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

Справу про інших 12 нападників, троє з яких обвинувачуються в умисному вбивстві, продовжують розглядати у суді.

 

Фото (основне): Радіо Свобода (ілюстрація)

Схожі новини