До останнього ходила на роботу: завтра на Жовківщині похоронять померлу від коронавірусу жінку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До останнього ходила на роботу: завтра на Жовківщині похоронять померлу від коронавірусу жінку
15 Травня, 16:42
logo-black

До останнього ходила на роботу: завтра на Жовківщині похоронять померлу від коронавірусу жінку

48-річна Жанна Гарасим’як із села Великий Дорошів Жовківського району працювала молодшою медсестрою у 1-шій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева на вул. Ужгородській у Львові. Ймовірно, недугу підхопила саме на роботі. У покійної залишилося двоє синів.

«Це перший у нас випадок захворювання на коронавірус і, на жаль, перша смерть. Жанна, кажуть, до останнього ходила на роботу. Аж поки не відчула себе зле. Її поклали у лікарню, де вона працювала, зробили ПРЛ-тест, і він показав позитивний результат. У село до сім’ї жінки приїздила ціла комісія. Перевіряли всіх родичів, з якими мешкала. Жанна проживала із 70-річними матір’ю і батьком та двома синами. Старшому – 26 років, молодшому – 18. Ні в кого більше недугу не підтвердили, але рідні мусять 14 днів відсидіти на самоізоляції», – розповідає LMN сільський голова Великого Дорошева Василь Кирилюк.

Підтверджений діагноз на коронавірус жінка отримала 4 травня. Медики діагностували у хворої також двобічну пневмонію. Стан пацієнтки погіршувався, і за два дні її перевели з лікарні Князя Лева у 8-му міську лікарню. Хвора весь час була в реанімації. А останні три дні – на штучній вентиляції легень. Перебіг захворювання ускладнювали надмірна вага та цукровий діабет. Вчора жінка померла.

«Хоронитимуть покійну завтра у нашому селі. За правилами, такий похорон відбудеться без людей. Скоріш за все, не дозволять попрощатися із жінкою навіть рідним, яких вона дуже любила, синам, яких ще не встигла одружити», – додають у сільській раді.

Нагадаємо, мешканка Великого Дорошева стала 24 жертвою коронавірусу в області. Загалом на Львівщині захворіло 942 осіб.

Відео