До річниці Чорнобильської катастрофи у Львові виплатять допомогу постраждалим | Львівська мануфактура новин
До річниці Чорнобильської катастрофи у Львові виплатять допомогу постраждалим
23 Квітня, 20:20

До річниці Чорнобильської катастрофи у Львові виплатять допомогу постраждалим

У п’ятницю, 26 квітня, до 39-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Львові виплатять одноразову матеріальну допомогу понад тисячі мешканцям, які постраждали внаслідок трагедії. Про це повідомили у ЛМР.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, допомогу отримають 1133 особи різних категорій — від ліквідаторів аварії до родин загиблих. Суми виплат варіюються від 1700 до 4000 грн, залежно від статусу особи. Загалом на ці потреби з міського бюджету передбачили понад 1,9 млн грн.

«Щороку 26 квітня ми вшановуємо памʼять про Чорнобильську трагедію, підтримуємо та допомагаємо постраждалим. Це наш моральний обов’язок», — зазначила керівниця управління Тетяна Колесник.

Виплати здійснюють у межах Комплексної програми підтримки громадян, що реалізується у Львівській громаді.

Відео