Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«До родичів на Великдень завітала в гості»: десять мешканців села на Бущині захворіли на COVID-19
04 Травня, 16:41
logo-black

«До родичів на Великдень завітала в гості»: десять мешканців села на Бущині захворіли на COVID-19

У селі Задвір’я Буського району на сьогоднішній день налічується 10 людей, які захворіли на коронавірус. Їх діагноз офіційно підтвердили тестуванням ПЛР. Представники районної влади дослідили, хто став джерелом інфікування стількох людей у селі.

Заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, який керує роботами із ліквідації надзвичайної ситуації, розповів «Буському медіа порталу», що, ймовірно, інфекцію у Задвір’я завезла львів’янка, яка працює у медичному центрі Святої Параскеви.

«У Задвір’я ця людина неодноразово у квітні приїжджала, бо тут має будинок та земельну ділянку, за якими наглядає. У селі також має родичів, до яких на Великдень завітала в гості. До села добиралася приватним мікроавтобусом. Усі 10 осіб, які захворіли, теж були його пасажирами. Серед інфікованих є й власники мікроавтобуса», – говорить Богдан Гринишин.

Сільський голова Задвір’я Павло Юрдига каже, що лише троє з інфікованих COVID-19 потрапили до лікарні. Один з них уже готується до виписки. Інші – семеро – перебувають на самоізоляції вдома.

«Наймолодшим серед усіх, хто захворів на коронавірус у Задвір’ї, є 13-річний хлопець. Він – на самоізоляції з рідними. Усі решта – люди працездатного віку. До лікарні потрапило подружжя та ще один чоловік, – каже LMN Павло Юрдига. – Усі, хто на самоізоляції, почуваються добре – у них немає підвищеної температури та проблем з диханням. Троє людей – з однієї сім’ї. Вони не виходять здому, ми їх забезпечуємо продуктами. Щоранку в телефонному режимі отримуємо список необхідного і підвозимо до воріт. З магазином я домовився, що вони за продукти розрахуються, коли одужають. Усі мешканці у селі чітко дотримуються карантину, ходять у масках – я сам це постійно тримаю на контролі».

Сільський голова підтверджує, що люди почали хворіти після Великодня. Від кого вони могли заразитися, не говорить. Також зазначає, що село не обгороджене блок-постами, як писали у соцмережах.

Фото: ілюстративне

Схожі новини