До роковин вторгнення представили проєкт про воїнів з Яворівщини та Жовківщини, які віддали життя за Україну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До роковин вторгнення представили проєкт про воїнів з Яворівщини та Жовківщини, які віддали життя за Україну
25 Лютого, 20:40

До роковин вторгнення представили проєкт про воїнів з Яворівщини та Жовківщини, які віддали життя за Україну

Цикл відеороликів «Життя. За тебе» розповідатиме про уродженців Прикордоння Львівщини, які у складі різних бригад ЗСУ та ТРО віддали за Україну та кожного з нас своє життя.

Перше відео розповідає історію 58-річного Степана Чолач із села Краковець Яворівського району.  Як тільки почалась повномасштабна війна, Степан пішов добровольцем на фронт. Служив у 24 бригаді імені короля Данила, був сержантом та старшим стрільцем. Загинув 14 квітня 2022 року у Попасній.

За словами дружини, Степан був інженером і дуже любив майструвати. Самотужки звів будинок, в якому жив із дружиною та чотирма синами. Умів радіти тому, що мав, і дуже любив Україну. Історію Степана Чолача дружина та рідні розповідають у першому випуску проєкту«Життя. За тебе».

«Потрібно підтримувати наших захисників та захисниць, а паралельно вшановувати памʼять тих, хто загинув. Синьо-жовтий стяг за цей рік вкрив багато могил Героїв у всіх містах та селах України. Але завдяки їх відвазі прапор України майорить в Києві, Бахмуті, Херсоні та більшості території України. Ми повинні зберегти памʼять про своїх героїв, і цей проєкт – один із внесків у цю справу», – коментує ініціатор проєкту народний депутат Павло Бакунець.

Запропонувати героїв для наступних сюжетів можна у соцмережах народного депутата, або у коментарях під відео на платформі YouTube.

  • 0
  • 711
Відео