До Верховної Ради подали законопроект про примусову кастрацію педофілів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До Верховної Ради подали законопроект про примусову кастрацію педофілів
25 Червня, 10:04

До Верховної Ради подали законопроект про примусову кастрацію педофілів

Народний депутат України Іван Фурсін вніс до Верховної Ради законопроект про примусову хімічну кастрацію педофілів, пише Еnigma.ua. Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх» зареєстрований в парламенті 21 червня за номером 10396.

Проект закону передбачає доповнення Кримінального кодексу України новим розділом, яким запроваджуються примусові заходи протидії вчиненню подібних злочинів.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що злочини проти статевої свободи малолітніх є особливо небезпечними, а традиційні методи покарання не дозволяють досягти того, щоб насильник не здійснив такий же злочин повторно.

Відзначається, що в світі зараз не існує іншого способу лікування педофілів, крім використання препаратів, які пригнічують статевий потяг. Їх застосування отримало назву «хімічна кастрація». Подібна процедура застосовується в багатьох державах Європейського Союзу і всього світу. Так, в Німеччині, після застосування подібних препаратів кількість рецидивів серед педофілів впало з 80% до 3%, а у Великобританії — з 40% до 5%.

Впровадження  Закону сприятиме підвищенню захищеності прав дітей в країні, а також призведе до зменшення випадків педофілії, і знизить соціальну напругу в суспільстві.

Фото: gazeta.ru

Відео