До військових на передовій приїхала “стоматологія на колесах” – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До військових на передовій приїхала “стоматологія на колесах”
02 Липня, 15:55

До військових на передовій приїхала “стоматологія на колесах”

Для військовослужбовців повітряного командування “Захід” організували пересувний стоматологічний кабінет. Він працював на східному напрямку, повідомили у ПК «Захід».
stomat3

“Військові медики одного із наших зенітних ракетних полків організували пересувний стоматологічний кабінет. Це поки що єдина машина зі спецобладнанням. Зовні це звичайний автомобіль, а всередині — повноцінний стоматологічний кабінет”, — каже начальник медичної служби підполковник Наталя Антошів.

stomat2

Мобільний стоматологічний кабінет обладнано кріслом, лампою освітлення, сухожаровою шафою для знезараження інструментарію. Для цієї поїздки також придбали мобільний стоматологічний рентген, який через датчик відображає всю інформацію на комп’ютері.

Стоматологи на передовій працювали декілька тижнів.

“Ми обстежили багатьох військових. Більша частина потребували стоматологічного лікування. Провели лікування в гостро больових випадках, видаляли та лікували зуби, ставили пломби, а також консультували та скеровували, за потреби, на дообстеження”, — додав лікар-стоматолог, молодший лейтенант медичного пункту Артур Іванник.

Військові медики обіцяють, що такі відрядження на передову і надалі триватимуть.

Відео