Добромилська міська рада оголосила мистецький конкурс | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Добромилська міська рада оголосила мистецький конкурс
02 Червня, 15:22

Добромилська міська рада оголосила мистецький конкурс

У 2021 році місто Добромиль на Самбірщині відзначатиме 455-річчя з дня надання місту Магдебурзького права. З цієї нагоди міська рада проводить мистецький конкурс для дітей та молоді «Я люблю Добромиль».

Участь у конкурсі можуть взяти діти від 5 до 17 років. Переможців визначатимуть у різних вікових категоріях: 5-7 років, 8-13 років, 14-17 років.

У міській раді наголошують: праці, подані на конкурс, повинні бути власними, які раніше ніде на конкурс не подавались та не публікувались. Роботи можуть бути виконанні в різних техніках: пастель, кольоровий плакат, перо, малюнок олівцем, тушшю, фарби, малюнок на папері  – у форматі А3. На звороті робота має бути підписана: назва, контактний телефон, адреса електронної пошти. З робіт, які надійдуть на конкурс, згодом організують виставки.  

Подати роботи варто до 23 червня 2021 року до Добромильської міської ради, що розташована на площі Ринок,1. тел. 0972675345 (Ірина Бліда) e-mail:[email protected] з позначкою : дитячий мистецький конкурс «Я люблю Добромиль».

Відео