Добромильська міська рада розробила Стратегію розвитку громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Добромильська міська рада розробила Стратегію розвитку громади
23 Липня, 16:14
logo-black

Добромильська міська рада розробила Стратегію розвитку громади

Добромильська міська рада розробила Стратегію розвитку громади на 2021- 2027 роки. Стратегія визначає цілі, завдання та пріоритети розвитку Добромильщини на найближчі роки. 

«Наша мета, задекларована у цій Стратегії, полягає в тому, щоб Добромильщина стала краєм привабливим для життя,  роботи, інвестицій. Краєм, яким хочеться мандрувати і в якому є на що подивитись. Дуже сподіваємось, що разом з мешканцями та з допомогою урядовців різного рівня нам вдасться досягти цієї амбітної мети», – розповідає Добромильський міський голова Петро Куляс. 

У головному планувальному документі Добромильської громади визначено 7 основних стратегічних цілей. Перша стосується людського потенціалу – йдеться про створення умов для всебічного гармонійного розвитку мешканців Добромильської громади. Друга стратегічна ціль –  створення сприятливих умов для розвитку місцевої економіки.  Тут йдеться також про розвиток інфраструктури.  Серед цілей громади і збереження та популяризація природної спадщини для підвищення якості життя та збереження автентичної культурної та історичної спадщини і довкілля задля розвитку туризму у громаді.  Ще одна стратегічна ціль – розвиток Добромильщини як прикордонної громади.

Нагадаємо,  до складу Добромильської громади належать 35 населених пунктів. Ознайомитись із проєктом Стратегії розвитку громади можна на офіційному вебсайті міської ради.

 

  • 0
  • 904
Відео