Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Добромильська та Бісковицька громади реалізують спільний проєкт
26 Травня, 12:10
logo-black

Добромильська та Бісковицька громади реалізують спільний проєкт

Львівська обласна рада обрала переможців конкурсу проєктів регіонального розвитку серед громад. Цьогоріч за підтримки обласного бюджету у межах конкурсу буде реалізовано 32 ініціативи. Серед переможців – спільний проєкт Добромильської та Бісковицької громади щодо запровадження системних підходів до питань благоустрою та санітарної очистки на території населених пунктів.

«Проектом передбачено придбання техніки для покращення благоустрою наших громад та закупівля необхідного комплектуючого обладнання. Йдеться про трактори, насадки для порізки дерев, тощо. Також ми хочемо запровадити роздільний збір і вивіз твердих побутових відходів на території обох громад. Тут важливо закупити спеціальні сміттєві контейнери та знайти компанію, яка займатиметься вивозом», – розповідає LMN заступниця голови Добромилської міської ради Тетяна Терлецька.

Аби мати можливість подати спільний проєкт, напередодні голова Добромильської громади Петро Куляс підписав угоду про муніципальне співробітництво з очільником Біскович Михайлом Яремком. Тепер планують робочу зустріч, аби визначити подальші кроки для успішного втілення проєкту.

Проєкт реалізують до кінця цього року. Його загальна вартість – понад 2 мільйони 500 тисяч. З обласного бюджету виділять 50% коштів, іншу половину за умовами конкурсу мають забезпечити громади-апліканти.

«Тому нам було дуже вигідно подавати цей проєкт разом: якщо б ми самостійно його підготували, то мали б дофінансовувати понад мільйон двісті тисяч з громади, а коли разом – доведеться докласти по 625 тисяч гривень з бюджету кожної громади», – зазначає Тетяна Терлецька.

Схожі новини