Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Добровольцям надали статус учасника бойових дій
04 Грудня, 13:00

Добровольцям надали статус учасника бойових дій

Сьогодні, 4 грудня, Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт про надання статусу та соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції. За таке рішення проголосувало 329 нардепів. Не підтримали законопроєкт лише представники “Опозиційної платформи – За життя”.

Проєкт закону передбачає надання статусу учасників бойових дій добровольцям, які захищали та захищають територіальну цілісність України і виконували та виконують бойові завдання в зоні АТО та в зоні ООС. Мова йде про надання статусу УБД добровольцям, які брали активну участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (незалежно від перерв).

Депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко зазначила, що одна з поправок закону, яку підтримали 215 депутатів, створює правову колізію, через яку статус УБД зможуть отримати бойовики і сепаратисти. У відповідь Разумков запевнив, що в парламенті буде зареєстровано законопроект, який покликаний це усунути.

Нагадаємо, ініціаторами законопроєкту №2045-1 є депутати з фракцій “Слуга народу”, “Голос”, “Батьківщина”. Геращенко заявила, що вони вкрали текст документа у депутатів “ЄС”.

ae8f10b-rada-ubd-dobrovolcyam

Фото: “Українська правда”.

Схожі новини