“Страшна трагедія для нашого села”, – отець Петро про загиблого 22-річного гірника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Страшна трагедія для нашого села”, – отець Петро про загиблого 22-річного гірника
29 Травня, 11:14
logo-black

“Страшна трагедія для нашого села”, – отець Петро про загиблого 22-річного гірника

Тетяна Пасічник

Як повідомляла LMN раніше, сьогодні на шахті “Лісова” у селі Сілець, що на Сокальщині, загинули двоє гірників. Стали відомі їх імена. Один з них – 48-річний Михайло Павлик У нього залишилось троє неповнолітніх дітей. Чоловік не є мешканцем села Сілець. Однак, де саме проживає, поки невідомо.

Ще одним загиблим виявився 22-річний Михайло Турко, він місцевий мешканець села Сілець. Неодружений.

 

“Ви собі просто не уявляєте, наскільки це для нашого села страшна трагедія, – розповідає отець села Петро Якимець. – Ще недавно він ходив на зустріч з випускниками у школу. Тоді всі так гарно про нього говорили. Казали, такий веселий, спілкувався зі всіма, доброзичливий. У той день ще раз всіх переконав у своїй доброті. Михайло був дуже чуйним хлопчиною. А який вродливий! Високий, поставний, на личку дуже гарний. Живе з батьками і старшим братом Іваном, який вже одружений. Ще не відомо, коли будемо хоронити Михайла, ніхто не підходив ще, напевно, у морг повезли тіло. Чутки просто по селі швидко ідуть, тому всі знають про трагедію”.

Завуч Сілецької школи Оксана Чорна каже, Михайло завжди мав багато товаришів.

“Розумний хлопець і дуже дружелюбний. Таким його знаю зі школи, як свого учня, – каже завуч. – Він не був відмінником, але завжди старався, вчився. Тільки добрі спогади, більше нічого сказати. Ми всі шоковані”.

Нагадаємо, обвал стався сьогодні близько 3.00 на шахті “Лісова” на горизонті 242 метри.

Відео