Добримильська ратуша отримає програму ревіталізації: для чого це потрібно | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Добримильська ратуша отримає програму ревіталізації: для чого це потрібно
04 Жовтня, 17:48

Добримильська ратуша отримає програму ревіталізації: для чого це потрібно

Добромильська ратуша увійшла в перелік 16 пам’яток Львівщини, які відтепер матимуть програму ревіталізації. Документ є візією майбутнього використання об’єкту та включення до життя місцевих громад, повідомили у Добромильській міській раді. Тут вже виготовляють проєктно-кошторисну документацію на проведення реставраційних робіт Добромильської ратуші, що дозволить претендувати на участь у президентській програмі «Велика реставрація».

 

«Усі 16 документів, напрацьовані архітекторами, опираються на два ґрунтовні дослідження – опитування експертів зі сфери архітектури, культури та туризму, а також результати розмов з громадами. Це дозволило побачити їхню візію майбутнього об’єктів, яку потрібно врахувати у комплексних програм ревіталізацій», – розповідають у Добромилі.

 

Презентація програм нещодавно відбулись у Давидові. Її учасником став і голова Добромильської громади. Розроблені «дорожні карти» найближчим часом надійдуть в  громади і стануть частиною стратегій ‌громад ‌та‌ ‌основою‌ ‌для‌ ‌ ‌сталого‌ ‌розвитку.

Зауважимо, зазначені ініціативи реалізовано в рамках проєкту «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження». Його у 2020 році ініціював департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА у партнерстві з Інститутом стратегії культури, а фінансову підтримку надав Український культурний фонд.

 

  • 0
  • 452
Відео