За добу для 8-річного хлопчика, що в реанімації львівської лікарні, зібрали майже 300 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За добу для 8-річного хлопчика, що в реанімації львівської лікарні, зібрали майже 300 тисяч гривень
23 Грудня, 14:36

За добу для 8-річного хлопчика, що в реанімації львівської лікарні, зібрали майже 300 тисяч гривень

За добу для 8-річного хлопчика, що перебуває в реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ, пожертвували понад 274 тис. грн. Це майже на 100 тис. грн більше, ніж вартість ліків, які конче потрібні хлопчику і коштують 180 тис. грн. У четвер, 24 грудня, медпрепарат з Дніпра доставлять до Львова, в реанімацію ОХМАТДИТу, повідомляє Zaxid.net.

Збір коштів для Дмитрика закрито, зазначила директорка благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

«Залишки коштів будуть зберігатися за Дмитриком, поки він перебуватиме в реанімації. Якщо йому більше не знадобляться дороговартісні ліки, то ці гроші будуть використані на потреби дітей, що опиняться в реанімації у дитячій лікарні на вул. П. Орлика, обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ чи Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі», – каже Наталія Ліпська.

Нагадаємо, вчора, 23 грудня, БФ «Крила надії» оголосив терміновий збір коштів для 8-річного хлопчика, у якого діагностували менінгоенцефаліт і грибковий сепсис. Йому терміново потрібний медпрепарат «Кансідас», якого у Львові нема. Ліки вартістю 180 тис. грн знайшли у Дніпрі.

Дмитрик, як повідомила Наталія Ліпська, 1 січня святкуватиме день народження. Йому виповниться 9 років. Найбільша його мрія і батьків – якнайшвидше одужати і повернутися додому.

Фото: ілюстративне

Відео