Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дочка не говорить, лише реагує на звуки»: 10-річній дівчинці, яку збив мікроавтобус у Великому Любені, потрібна допомога
03 Жовтня, 12:06
logo-black

«Дочка не говорить, лише реагує на звуки»: 10-річній дівчинці, яку збив мікроавтобус у Великому Любені, потрібна допомога

10-річна Ангеліна Кравчук, яку у четвер ввечері на повороті у Великому Любені збив мікроавтобус – в реанімації. Травми виявились серйозними. Дитину перевели на лікування до Львова. У Дівчинки серйозна травма голови.

«В Ангелінки крововилив в мозок, набряк мозку. Дитина не говорить, лише реагує на звук. Відчуває, коли коло неї є хтось з рідних, в неї з очей котяться сльози. Годуємо її через зонд. Вся у катеторах і якихось трубках…Лікарі роблять все можливе, але кажуть одужання буде залежати від неї самої, як організм реагуватиме на лікування», – розповідає LMN мати постраждалої у ДТП дівчинки Христина Кравчук.

Нагадаємо, у четвер, 1 жовтня, близько 19:00 у Великому Любені трапилась аварія. 10-річна Ангеліна Кравчук поверталась додому із танцювального гуртка. На повороті переходила дорогу. В той момент над’їхав бус, за кермом якого був мешканець Білої Церкви. Чоловік не помітив дитину та зачепив її.

«Там різкий поворот. Дочка могла не помітити машину. Бус вдарив Ангелінку в спину, від цього дитина відлетіла на 10 метрів і вдарилась дуже сильно головою об асфальт. Спочатку дочку відвезли у Городоцьку лікарню. У неї діагностували множинні забої та струс мозку. А далі нас перевели до Львова, в дитячу лікарню на Пилипа Орлика, – додає мама дитини.

Жінка каже, з прогнозу лікарів, коли дитина вийде з реанімації, їй потрібне буде ще лікування у неврологічному відділенні, а потім і реабілітація. Сім’я Кравчук незаможна, виховує ще двох малолітніх дітей. Ангелінка найстарша. Тому звертаються до небайдужих, якщо хтось має можливість підтримати їх у важку хвилину та допомогти у лікуванні дитини, надсилати кошти на номер рахунку батька.

4149 6293 8492 1888 (ПриватБанк) Кравчук Микола Ігорович

Схожі новини