Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Дочка тиждень була у комі”: 10-річна Богданка Велика зі Жовківщини мріє самостійно ходити
15 Серпня, 17:25
logo-black

“Дочка тиждень була у комі”: 10-річна Богданка Велика зі Жовківщини мріє самостійно ходити

Ірина Петришин 

10-річна Богдана Велика зі села Стара Скварява на Жовківщині зі самого народження бореться за життя. Лікарі говорили її матері, що дочка завжди буде прикута до ліжка. Богданка ж довела протилежне: у свої 10 років ця дівчинка перенесла декілька операції та вже намагається ходити з підтримкою дорослих.

“Синдром Ді-Джорджі – саме цей діагноз дочці поставили у три роки, вона не має імунітету. Зараз вона старається ходити, проте я повинна бути завжди поруч та допомагати їй у цьому”,- розповідає LMN мама дівчинки Василина Велика.

photo_2020-08-15_17-04-21

Дівчинка народилася восьмимісячною. Одразу після народження лікарі запідозрили неладне. На шостому місяці життя немовля перенесло складну операцію на серці.

“Як Богданка народилася, лікарі відразу сказали, що вона матиме проблеми зі здоров’ям. Вже на шостому місяці у Львівському медінституті провели операцію на серці, після якої дочка тиждень була у комі,- додає Василина.- Нам призначили ще одну операцію на серці, але потрібно було чекати до двох років. Після неї нам казали, що до трьох років Богданка встане на ноги та буде нормальною дитиною”.

Опікується дівчинкою мама Василина, старша сестричка та бабуся. Батько зі сім’єю не проживає та забезпечує матеріально лише через аліментами.

photo_2020-08-15_17-04-26

“Зараз є можливість поїхати до Львова на реабілітацію, але я не можу назбирати ці кошти. Дочці завжди потрібні дорогі закордонні препарати та курси реабілітації,а це недешево,- додає мама Богданки.- Я одна забезпечую сім’ю, стараюся їздити на заробітки, щоб заробити гроші. Ми брали кредити на лікування, ходили та просили кошти у небайдужих людей. Тепер знову звертаємося по допомогу”.

Після реабілітації у Львові дівчинка має шанс самостійно ходити.

 

Реквізити для допомоги:

4149 4991 1503 3688 (Приватбанк)

5167 4900 7546 6533 (Ощадбанк)

Велика Василина

Схожі новини