Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Документи понад усе: попри карантин, у черзі до Чеського Консульства вишикувалась сотня людей
19 Березня, 14:37
logo-black

Документи понад усе: попри карантин, у черзі до Чеського Консульства вишикувалась сотня людей

Сьогодні, 19 березня, біля Генерального Консульства Чехії, що на вулиці Джерельній, 18 у Львові, утворилась величезна черга. Люди з’їхались, аби попри карантин отримати свої документи.

«Сьогодні мала прийти, забрати паспорт. Подавала на робочу візу. Думала, нікого не буде, а тут ціла черга таких як я, то що було вертатись назад додому. Вони тепер в обмежений час працюють. А як через карантин кудись ті документи потім подінуться? В нас всяке може бути», – пояснює одна із жінок у черзі.

Що дивно, більшість людей не подбали про елементарні засоби захисту. Не всі мали маски та рукавички. Гірше, навіть не дотримувались дистанції, а стояли практично впритул один до одного.

До речі, на такі необачні дії людей відреагував мер Львова. Каже, логічно було б роботу Консульства тимчасово припинити.

«Уже звернувся до поліції області. Потрібно або навести там порядок, або тимчасово закрити візовий центр», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, на дію карантину з 17 березня до 3 квітня Україна закрила власні кордони. Тому покинути межі держави наразі неможливо.

До речі, схожа ситуація із чергами під візовим центром сьогодні склалася і в сусідній Івано-Франківській області. Там людям теж розіслали повідомлення про те, що вони можуть забрати свої паспорти до 20 березня. Поліція Прикарпаття вже відреагувала на це і склала адміністративний протокол за порушення правил карантину на директора візового центру.

ФОТО: Хвиля

Схожі новини