Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Долучайтеся до флешмобу — #Я_Знаю_Героя
02 Липня, 15:24

Долучайтеся до флешмобу — #Я_Знаю_Героя

Українців закликають долучатися до флешмобу #Я_Знаю_Героя у соцмережах. Головна мета цієї акції — показати, що в Україні є багато людей, які, незважаючи на війну та окупацію, не втомлюються допомагати іншим, безкорисливо творити, займатися громадською та волонтерською діяльністю. Організатори закликають українців ділитися власними історіями про героїв, які протистоять обставинам і з гідністю будують своє нове життя.

Флешмоб #Я_Знаю_Героя є продовженням соціально-інформаційного проекту ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ, який нещодавно започаткувало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.  В центрі проекту – зафіксовані у відеосюжетах реальні історії 9 героїв, чиї життя змінила війна на Сході та окупація Криму, але вони обрали не шлях зневіри. На перший погляд це прості люди, зокрема, хірург райлікарні, директорка дитбудинку, бізнесмен, кінематографіст. Але, як наголошують ініціатори проекту, їхні долі  – дивовижні, а сила волі – незламна.

Написати таку історію про своїх знайомих, друзів та близьких, або ж – публічних людей, якими ви захоплюєтеся  можна тут. Після премодерації історія з’явиться у відповідному розділі сайту.

Схожі новини