Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Домовитися про перемир’я не вдалося, – Кулеба після зустрічі з Лавровим
10 Березня, 14:10

Домовитися про перемир’я не вдалося, – Кулеба після зустрічі з Лавровим

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що на його майже 1,5-годинній зустрічі з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим йшлося про припинення вогню на 24 години, але прогресу в цьому питанні не досягли.

Крім того, як повідомив Кулеба за результатами зустрічі, його завданням було домовитися про гуманітарний коридор із Маріуполя для вивезення цивільних і доставки гуманітарних вантажів в обложене місто.

Дмитро Кулеба підкреслив, що міністр Лавров не був уповноважений надавати гарантії з обидвох питань, але має передати запит української сторони військовому командуванню і колегам у російській владі.

«Сподіваюся, що міністр Лавров проведе комунікацію з тими в Росії, хто ухвалює такі рішення, і гуманітарний коридор все таки запрацює», – сказав український міністр.

Голова МЗС Росії Сергій Лавров на пресконференції за підсумками переговорів із Дмитром Кулебою також заявив про готовність Москви продовжувати діалог. Він зазначив, що попередні три раунди контактів з українськими представниками на білоруській території привели до деякого прогресу. Наразі російська сторона представила Україні свої пропозиції щодо завершення бойових дій і чекає на відповідь, сказав Лавров.

Переговори голів МЗС України і Росії у турецькому місті Анталія проходили у присутності міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

Це була перша зустріч на такому високому рівні між представниками двох країн після початку російського озброєного вторгнення в Україну два тижні тому.

  • 0
  • 3578
Схожі новини