Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Донька загиблого воїна з Кропивницького написала лист до Єлизавети II
23 Лютого, 17:06

Донька загиблого воїна з Кропивницького написала лист до Єлизавети II

Донька загиблого воїна АТО написала лист до Британської королеви. У ньому дитина просить сказати президенту Росії Володимиру Путіну, щоб він забрав свої танки і солдат з України. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, пише Твоє місто.

«Ваша Величносте! Я, Саша Матвієнко, з українського міста Кропивницького. Мені 10 років, 7 з яких я живу без тата. Він був військовим, його вбили на війні на Донбасі. Мені дуже сумно, що ми тепер тільки вдвох із мамою. Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна – це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі. Я бачила на фото, що у вас маленькі правнуки. Вони щасливі, бо мають тата і маму. Я бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані –  Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей», – написала у листі до Єлизавети II донька загиблого Героя.

lyst4

Лист дівчинка писала з мамою, а з перекладом допомогла Сашина репетиторка з англійської мови.

«Ми з донькою подумали, а чим ми можемо допомогти? Наш тато зробив все, що від нього залежало, його з нами немає, але це не означає, що ми маємо сидіти склавши руки у такий важкий для України час. Можливо, ця поважна пані, прочитавши наше послання, перейметься нашим болем й долею України і зробить бодай спробу вплинути на нашого північного сусіда і стримати його агресію», – зазначила Ірина Матвієнко.

Додамо, навесні 2015 року фото трирічної Саші Матвієнко з Кропивницького облетіло мало не увесь світ. На ньому дівчинка стискає в руці орден «За мужність», який вона отримала замість свого батька, прикордонника Андрія Матвієнка. Військовий, рятуючи з-під обстрілу поранених товаришів, під Саур-Могилою отримав смертельне поранення.

dovc
  • 0
  • 61
Схожі новини