Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Допомагаємо людям дихати»: мешканці Львівщини можуть безкоштовно орендувати кисневі концентратори
11 Грудня, 16:59
logo-black

«Допомагаємо людям дихати»: мешканці Львівщини можуть безкоштовно орендувати кисневі концентратори

Чотири кисневих концентратори закупила Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я у Львові за кошти меценатів. Тепер усі, кому лікарі рекомендували користуватися ними, можуть звернутися до Комісії.

«Під час пандемії до нас інколи телефонували люди зі запитанням, чи не маємо кисневих концентраторів. Виявилося, у Львові з ними проблема. Тому у нас спонтанно виникла ідея оголосити збір коштів та придбати концентратори. Спочатку не вірили, що люди зможуть нам фінансово допомогти, адже час непростий. Але вирішили таки спробувати. На карточку почали надходити кошти. Інколи люди жертвували по 15-20 гривень, а бувало таке, що й хтось цілу зарплату за рік переказав. До збору долучилася діаспора, допомогли коштами єпископи зі США. Зібраних коштів вистачило на чотири концентратори», – розповідає LMN сестра Севастіана Карвацька з Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

im-koncentrator

Тепер люди безкоштовно орендувати придбані концентратори на 14 діб. Для цього потрібно прийти з паспортом та скеруванням від лікаря, де зазначається про потребу концентратора. Після кожного користування забезпечується процедура заміни фільтрів.

«Спочатку три концентратори у нас позичили люди, які побачили оголошення у соціальних мережах.  Завдяки одному дихає монахиня старшого віку. Один з позичених концентраторів уже встигли повернути, але його взяв священник для свого родича, який хворіє. Ми не робимо різниці між тими, хто потребує концентраторів. Достатньо до нас звернутися і отримати його у порядку черги. А ми радіємо, що таким чином допомагаємо людям дихати», – додає сестра Севастіана.

Комісія має в планах закупити ще більшу кількість кисневих концентраторів. Тому збірка продовжується.

Реквізити: 5168 7554 1863 2598 , карточка на ім’я Карвацька Іванна (с.Севастіяна);

Або: Благодійний фонд імені Митрополита Андрея Шептицького

Код ЄДРПОУ 25242419

IBAN UA 40 325365 0000002600906368293 (р/р 2600906368293) в ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365

призначення платежу: “Благодійна допомога на статутну діяльність»

Фото: Фейсбук

 

Схожі новини