Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Допомога по безробіттю: як отримати допомогу під час воєнного стану
29 Березня, 17:28

Допомога по безробіттю: як отримати допомогу під час воєнного стану

Під час воєнного стану, який запроваджено в Україні, статус безробітного можна підтвердити, дистанційно, інформує Урядовий портал. Також взаємодія з безробітними є максимально спрощеною та адаптованою і відбувається наступним чином:

  • громадяни можуть подати заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації за допомогою Порталу або мобільного додатку Дія;
  • отримати весь перелік послуг можна у найближчому працюючому центрі зайнятості;
  • звернутись до Служби можливо за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку (телефон, чати підтримки у Telegram, електронна пошта, заповнення онлайн-форм).

В областях, де центри зайнятості не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, виплата допомоги безробітним буде здійснюватись за допомогою  АТ  “Ощадбанкˮ. Кошти будуть перераховуватися на рахунок в банку, в якому відкрито рахунок одержувача. Також можливе здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.

Реєстрація безробітного в Державній службі зайнятості припиняється в разі невідвідування безробітним без поважних причин центру зайнятості протягом 30 робочих днів.

Схожі новини