Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Допоможіть нам: учні Стрілківської школи звернулись до дітей Білорусі (ВІДЕО)
28 Лютого, 19:10
logo-black

Допоможіть нам: учні Стрілківської школи звернулись до дітей Білорусі (ВІДЕО)

Учні Стрілківської школи імені отця Михайла Вербицького звернулися до своїх ровесників з Білорусі. Діти розповіли про реалії життя своїх ровесників у Харкові, Києві, Сумах та інших містах та попросили молитись за нашу країну і говорити про війну з батьками.

«Можливо, тобі складно повірити, але прямо зараз наші друзі у Харкові, Києві, Сумах та інших великих містах України у підвалах. Ми не можемо обійняти улюблені іграшки, не можемо піти до школи і побачити друзів, дехто з нас більше не побачить однокласників чи навіть батьків. У нас війна. Нам страшно і важко. Наші воїни мужньо б‘ються заради нашого сьогодні і завтра. Ми не хочемо війни. Ми хочемо жити. Молись за нас. Проси батьків діяти заради нас», – звернулась до дітей школярка Іванна Дригинич. 

Далі діти виконали білоруську народну пісню «Купалінка». Солісткою стала Вікторія Ганяк. Сопілкарі – Ярина Антошик, Катерина Бідник, Тетяна Карпецька, Василь Дригинич, Марія Малишак, Зоряна Рурич, Тетяна Селецька. На скрипці зіграла Ірина Марчак. Керівник, гітара, аранжування – Ярослав Мицак. Відео зняв Микола Бухній.

Схожі новини