Допрацювалися: партію Зеленського переплюнула в рейтингу ОПЗЖ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Допрацювалися: партію Зеленського переплюнула в рейтингу ОПЗЖ
30 Грудня, 16:37

Допрацювалися: партію Зеленського переплюнула в рейтингу ОПЗЖ

Партія президента Володимира Зеленського “Слуга народу” посіла 2-ге місце у рейтингу. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 17 по 23 грудня.

Якби у найближчу неділю проходили вибори до Верховної Ради, то п’ятивідсотковий прохідний бар’єр подолали 4 партії.

“Слугу народу” випередила прокремлівська ОПЗЖ – 23,1% серед респондентів, які визначилися з вибором. СН – 20,9%, “Європейська солідарність” – 14,1%, “Батьківщина” – 9,8%, повідомляє «Газета. юа».

Балансують на межі проходження “Радикальна партія Ляшка” – 6,1%, “Українська стратегія Гройсмана” – 5,2%, “Сила і честь” – 4,4%.

Інші партії мають низьку підтримку.

Якби вибори в Раду проходили в найближчу неділю, то 52,9% опитаних обов’язково взяли б участь у голосуванні, ще 19,4% не впевнені, але швидше проголосували б на виборах.

Соціологи опитали 1,2 тис. респондентів в усіх регіонах України, за винятком окупованих Росією Криму та районів Донецької і Луганської областей. Похибка опитування: 2,5% – для показників, близьких до 25%, 1,9% – до 12%, 1,3% – до 5%.

До слова, на позачергових парламентських виборах у липні 2019 року партія “Слуга народу” отримала 43,16% голосів виборців. Фракція СН у парламенті нараховує більшість – 246 народних депутатів.

Відео