Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дорога Стрілки-Мшанець: не пізніше 1 серпня продовжать ремонт «чорного шосе»  (ВІДЕО)
17 Липня, 18:55
logo-black

Дорога Стрілки-Мшанець: не пізніше 1 серпня продовжать ремонт «чорного шосе» (ВІДЕО)

П’ятий день блокування траси «Львів-Ужгород» закінчився порозумінням. Ініціативна група від мітингувальників їздила на зустріч в ОДА. Наприкінці робочого дня голова обласної адміністрації Максим Козицький опублікував пост у Фейсбук, де підсумував результати зустрічі.

«Департамент дорожнього господарства ЛОДА продовжить поточний ремонт 3,7-кілометрового відрізку – не пізніше ніж 1 серпня. Старосамбірська райрада повинна передбачити 100 тис. грн для здійснення процедури закупівлі, щоб можна було підготуватися до початку ремонту 12,9-кілометрової ділянки. Якщо отримаємо дофінансування з держбюджету, зможемо розпочати там роботи ще цього року», – йдеться у повідомленні.

Максим Козицький подякував ініціативній групі за конструктивний діалог.

ko

Поки тривала зустріч, протестувальники залишались у Стрілках.  Дорогу вже не блокували. Як звично, у дружній атмосфері спілкувалися, співали пісень – обговорювали можливі сценарії.

Священник Роман Гром, повернувшись з ініціативною групою зі Львова, озвучив людям пункти меморандуму.

“Дякуємо, що влада нас почула. Хай не одразу, але нам таки вдалося порозумітися. Єдине, що тепер залишається неприємний осад від роботи поліції. Хочеться вірити, що вона виправиться і більше такого не повториться ні з ким”, – наголосив отець Роман.

Новину, озвучену отцем Романом Громом на вечірньому віче, люди сприйняли з особливою радістю.

«Ми відчували, що якщо наші поїхали до Львова, то будуть хороші новини. І слава Богу. Бо дуже усі були виснажені, разом з тим і не розглядали іншого варіанту, як бути тут, поки Господь дасть сил. Зранку чулися бадьоро, до вечора сили міліли», – розповідає наприкінці дня протестувальниця Надія Яворська.

Жінка у числі інших чотирьох чотири доби голодувала. Пила лише воду. Вчора її забирала швидка.

«Родичі дуже переживали. Молилися за нас не лише близькі, але й чужі люди. Сьогодні роз’їжджаємося по хатах спокійні та щасливі. Треба ще правильно вичитати, як виходити з того голодування», – розповідає після оголошення підсумків зустрічі  отцем  Романом Громом  пані Надія.

Траса Львів-Ужгород у Стрілках розблокована. Меморандумом передбачено, якщо з боку Львівської ОДА умови не будуть дотримані у встановлені терміни, тобто, до 1 серпня, то громада залишає за собою право відновити мирні акції протесту.

Схожі новини