Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дороги в селищі Нижанковичі Старосамбірського району відремонтують до кінця літа
06 Травня, 17:50

Дороги в селищі Нижанковичі Старосамбірського району відремонтують до кінця літа

До кінця літа у селищі Нижанковичі Старосамбірського району планують завершення робіт з реконструкції кількох вулиць. Проєкт “Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанковичів за спадщину співпраці” передбачає перепланування понад 12 км доріг з обох боків кордону. Зокрема дороги ремонтують на вулицях Гагаріна, Лесі Українки, Першотравнева, Сонячна, Шкільна та Івана Франка. Наразі роботи виконані на 85%, передає пресслужба ЛОДА.

«Удосконалення доріг, які складають суцільну транспортну систему по обидва боки кордону, сприятиме встановленню економічних, культурних та соціальних зв’язків між мешканцями прикордонних районів. Це, безумовно, покращить умови для польсько-українського розвитку. Інвестиції, заплановані в проекті, створять спільну та ефективну транспортну систему, яка буде забезпечувати рух між прикордонними територіями», – каже заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Загальний бюджет проєкту становить майже 2,5 млн євро, в тому числі для української сторони – 2 463 943,74 євро, в т.ч. для української сторони близько 982 тис. євро.

Фото: ЛОДА.

Схожі новини