Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дороги, вулиці та тротуари: у Брюховичах активно проводять благоустрій
19 Червня, 14:37
logo-black

Дороги, вулиці та тротуари: у Брюховичах активно проводять благоустрій

Понад 500 тис гривень, у таку суму обійшлося селищній раді Брюхович облаштування тротуару по вулиці Сухомлинського. Під час капітального ремонту вдалось збільшити площі заїзду на територію місцевої бібліотеки та навіть облаштувати паркомісця.

«В Брюховичах продовжується робота із будівництва доріг та відновнення вулиць. Заплановано багато, зупинятися не збираємось, поки не буде виконано все те, що пообіцяли нашим мешканцям», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

img_3991
img_3984

Тротуарне покриття, яке на днях проклали від вул. Сухомлинського до вул. Незалежності України, потребувало повного демонтування старого асфальтного шару. Зараз його вимостили бруківкою. Та заодно облаштували зручні паркомісця біля будівлі, в якій розташовані бібліотеки для дорослих та дітей.

Як розповіли в селищній раді, у 2020-му році в Брюховичах вдалось відремонтувати чимало вулиць, зокрема: Бірківську, Бічну Арктичну, Житню та Пшеничну.

З бюджету селищної ради у цьому році також заплановано ремонти Бурштинової, Під Осовою, Шкільної, Проліскової, Ясної, Січових Стрільців, а також за дофінансування Львівської обласної ради в населеному пункті проведуть ремонт вулиць Ряснянська, Бурденка, Над Ставом та Балабанівка.

Нагадаємо, торік у селищі Брюховичі вдалось відремонтували повністю або частково 20 вулиць, зокрема, вул. В. Івасюка, Лікарська, Бічна о. Іздрика, Кліматична та ін.

ФОТО: briukhovychi-rada.gov.ua

Схожі новини