Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ремонт дороги Стрілки-Мшанець можуть завершити вже цього року
11 Квітня, 14:47
logo-black

Ремонт дороги Стрілки-Мшанець можуть завершити вже цього року

Найближчим часом підрядники продовжать ремонт дороги «Стрілки-Мшанець». Техніка вже готова до початку робіт, чекають лише, аби повністю розмерзлася земля. На продовження ремонтних доріг передбачені кошти Державного дорожнього фонду.

«Наприкінці тижня з отцем Романом Громом та головою громади Миколою Дроздом мали зустріч з директором департаменту дорожнього господарства Орестом Шуліковським. Говорили пріоритетно про те, аби відремонтувати також дороги, які відходять від центральної та ведуть до низки сіл: Грозьови, Смеречки, Недільної, тощо. Обіцяють спробувати знайти додатковий ресурс та провести ремонтні роботи. А Стрілки-Мшанець можуть завершити вже цього року, якщо вдасться знайти кошти на проведення робіт ще на 4 останніх кілометрах», – розповідає LMN Василь Грицак, староста сіл, через які проходить дорога.

Обласні держслужбовці також обіцяють цього року розпочати ремонт аварійного моста на цій дорозі. Вже виготовлена проєктно-кошторисна документація.

Нагадаємо, ремонту дороги мешканці 11 сіл, через які пролягає шлях, добивались кілька років. Спочатку отець Роман Гром привертав до проблеми увагу творчо: з місцевою молоддю знімали ролики-кавери на популярні хіти та інші креативні відео. Втім, реакції відповідних інстанцій не було. Люди кілька разів виходили на акції протесту з перекриттям дороги. 

74ed2b41-d4d9-41f2-ad86-d33ab597a5c4

Дійшло до того, що отець Роман та ще кілька людей оголосили голодування до розв‘язання проблеми з фінансуванням ремонтних робіт. Реакція не забарилась: вже наприкінці липня 2020 року відремонтували частину шляху, що не потребувала розробки ПКД, а згодом оголосили тендер на ремонт решти дороги.

Схожі новини