Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дорогу тільки почали робити, а її вже нищать»: на Старосамбірщині люди знову зупиняють лісовози
19 Листопада, 18:42
logo-black

«Дорогу тільки почали робити, а її вже нищать»: на Старосамбірщині люди знову зупиняють лісовози

Мешканці села Тур‘є на Старосамбірщині змушені виходити на протести: у селі що не день, то вивозять ліс. Вантажні автомобілі їздять по асфальту, який тільки нещодавно почали класти дорожники. Тут днями розпочали  ремонт автошляху Стрілки-Новий Кропивник.

«Дорогу тільки нещодавно почали робити. Підрядники ще приходили і наголошували людям, що не варто пропускати лісовози, бо не можна по свіжому асфальті таким важким машинам їздити. Кажуть, навіть не зможуть здати в експлуатацію. А в нас кожного дня одне й теж, одне й теж. Люди вже не можуть це терпіти: ліс вивозять, дороги нищать», — розповідає LMN Микола Паляниця із села Тур‘є.

78dc77c7-59a4-4d24-8611-2f4febecb975

Чоловік розповідає, що вчора лісовоз зупинили у сусідньому селі Топільниця, а сьогодні у Тур‘є. Каже, що люди приходять одні одним на допомогу. Вже починають палити шини і кажуть, що стоятимуть до останнього. Громадських слухань, зауважує Микола, у жодному з сіл напередодні не проводили.

«Дуже сумно, що у нас все так відбувається. Тут далеко ходити не треба. Почерк «Галсільлісу» прочитується здалека: відсутність документів, відсутність громадських слухань — все це вже було. Дуже прикро, що комунальне підприємство Львівської обласної ради працює таким чином: порушуючи рішення, які сама ж прийняла і розпорядження обласної адміністрації. До того ж взятого на хабарі Володимира  Мельника нещодавно поновили на посаді. «Європейська солідарність» має більшість в обласній раді, Олександр Ганущин має всі шанси знову очолити раду, тож навряд чи ситуація зміниться інакше, ніж такими безпосередніми виступами проти цього свавілля людей», — зауважує у коментарі LMN Василь Курій.

2c65074c-af82-45c7-9504-86f1d71d93c4
Схожі новини