Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дощі та грози знеструмили 18 населених пунктів на Львівщині
07 Липня, 12:55

Дощі та грози знеструмили 18 населених пунктів на Львівщині

Через грозові дощі та шквали, які пройшли у ночі з 6 на 7 липня у львівській області залишились без світла 18 населених пунктів повністю та 16 частково, зокрема у Бродівському, Буському, Сокальському, Жовківському, Городоцькому, Золочівському та Стрийському районах. Зараз там працюють спеціалісти.

«Відновлюють електропостачання 10 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 33 енергетиків, задіяли 11 одиниць техніки», – повідомили на гарячій лінії «Львівобленерго».

Додали, що сьогодні також очікуються несприятливі погодні умови, зокрема шквалисті вітри, які можуть завдати шкоди лініям електропередач. Просять бути обережними.

«Під час стихії на вулиці тримайтесь подалі ліній електропередачі рекламних щитів, дерев; не паркуйте поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті. У разі пошкодження електромереж під час негоди: не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади. Якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком». Зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками».

Повідомлення про пошкодження електромереж просять залишати на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»:
https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/
на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»:
http://loe.lviv.ua/ua/online_out
або у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua

 

ФОТО: з відкритих джерел, ілюстративне

Схожі новини