Доцент Львівського ветеринарного університету хотів за гроші поновити студента, а тепер заплатить штраф | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Доцент Львівського ветеринарного університету хотів за гроші поновити студента, а тепер заплатить штраф
06 Грудня, 13:10

Доцент Львівського ветеринарного університету хотів за гроші поновити студента, а тепер заплатить штраф

Личаківський районний суд Львова виніс вирок доценту Львівського університету ветеринарної медицини Ярославу Березівському за отримання хабара. За гроші чоловік обіцяв поновити студента на навчання. Посадовець у суді визнав свою провину і суд призначив йому покарання – 51 тис. грн штрафу. Про це повідомляє zaxid.net.

Відомо, що Ярослав Березівський є доцентом кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича та фактично виконував обов’язки заступника декана факультету.

«На початку 2023 року до доцента підійшов хлопець, якого відрахували з університету, та розповів, що він би хотів відновити навчання. Ярослав Березівський сказав хлопцю, що вступні випробування відбулись влітку, але він, як заступник декана, може вплинути на членів приймальної комісії», — йдеться у повідомленні.

15 травня Ярослав Березівський зустрів цього ж студента під час заліково-екзаменаційної сесії та сказав, що може допомогти скласти іспити. Наприкінці червня Березівський заявив студенту, що він має заплатити 10 тис. грн за надану допомогу. Приблизно через тиждень у службовому кабінеті доцент повторно висловив вимогу заплатити 10 тис. грн та ще 200 доларів за поновлення в університеті. Ці кошти студент перерахував на приватний банківський рахунок доцента, після чого Березівського затримали.

У суді Ярослав Березівський визнав свою провину в одержанні хабара. Справу розглянув суддя Роман Головатий, який дослідив усі матеріали справи та визнав Ярослава Березівського винним у ч.2 ст.369-2 ККУ та призначив йому 51 тис. грн штрафу. На вирок ще може бути подана апеляція.

Відео