Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Доведені до відчаю жінки зупинили лісовоз на Старосамбірщині (ВІДЕО)
06 Серпня, 20:42
logo-black

Доведені до відчаю жінки зупинили лісовоз на Старосамбірщині (ВІДЕО)

Сьогодні у селі Біличі, що на Старосамбірщині, обурені місцеві мешканки вийшли блокувати вивезення деревини з села. Кажуть, що вже збилися з рахунку, скільки завантажених машин вивозять з їхнього лісу.

Проблемі вирішили дати розголос, бо не можуть більше змиритися з тим, що кожен день вивозять ліс і руйнують місцеві дороги. Відео опублікували в мережі Фейсбук. На ньому видно, як обабіч лісової дороги лежать колоди деревини.

117094976_782373999199394_8654200485603660533_n

«Це українські жінки, це наші дівчата, жінки, сестри, матері, які виходять самотужки боронити ліс. А в той же час хруні в кабінетах сидять і чекають, коли отримають з цього лісу свою долю. Мені дуже соромно і дуже пече, що ми довели ситуацію до такої жахливої картини, коли люди змушені самотужки протистояти свавіллю, а в цей час найнята нами влада і поліція зрадницьки мовчить», — зауважує у коментарі LMN Василь Курій.

Активіст нагадує, що всі види рубок, які проводяться у селі, обговорюються та погоджуються з місцевими жителями на громадських слуханнях. Нещодавнє розпорядження голови ЛОДА щодо громадського контролю зобов’язує постійних лісокористувачів, аби вони належно виконували прийняте ще у 2016 році облрадою рішення «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області».

Схожі новини