Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Довелося викликати поліцію: за день в українські поїзди не пустили майже 200 пасажирів
22 Жовтня, 15:41

Довелося викликати поліцію: за день в українські поїзди не пустили майже 200 пасажирів

За першу добу дії нових правил проїзду до поїздів далекого сполучення не допустили 175 пасажирів без документів про вакцинацію чи негативного результату тесту на Сovid-19, повідомила пресслужба Укрзалізниці.

«Станом на 09.00 22 жовтня 2021 року через відсутність належних документів не допущено до поїздів 175 пасажирів. Для врегулювання ситуацій до поїздів 25 разів викликалися представники Нацполіції», – кажуть в Укрзалізниці.

Залізничники закликають пасажирів дотримуватися нових правил проїзду, які від учора набули чинності. Зокрема, крім квитка на поїзд, люди повинні мати із собою:

  • документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти Сovid-19;
  • або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (паперовий, чи згенерований у застосунку «Дія»);
  • або негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

 

Якщо відповідні документи відсутні, пасажири можуть зробити експрес-тести на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська), передає Українська правда.

У разі негативного тесту пасажири зможуть здійснити посадку до поїзда. Вартість такого тестування – 350 грн. За добу було зроблено більше 1500 тестів, з яких 30 виявилися позитивними.

Крім того, у пунктах вакцинації на 10 вокзалах за добу зробили щеплення близько 700 осіб.

Фото: Укрзалізниці

  • 0
  • 2856
Схожі новини