Українці довіряють Зеленському менше ніж раніше | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українці довіряють Зеленському менше ніж раніше
26 Січня, 12:27

Українці довіряють Зеленському менше ніж раніше

За минулий рік довіра українців до президента Володимира Зеленського знизилась на 5 процентних пунктів. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

“Серед органів влади Президенту довіряють 27%, а не довіряють – 50%. Відповідно, баланс довіри-недовіри становить -23%. Порівняно з груднем 2020 року простежується погіршення показників: частка тих, хто довіряє Президенту, знизилася на 5 процентних пунктів, а баланс довіри-недовіри – на 10 процентних пунктів”, – зазначають соціологи.

Водночас довіра до армії серед українців зросла і склала 72%. Також вони довіряють волонтерам (68%), людям, поряд з якими живуть (63%) і Церкві (51%).

Це дослідження Київський міжнародний інститут соціології провів протягом 3-11 грудня 2021 року. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів вони опитали 2000 респондентів віком від 18 років, що мешкають у всіх регіонах України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донбасу.

Відео