«Доводиться спати у бомбосховищі», – дрогобичанка, яка лікує сина в Ізраїлі, розповіла про обстріли (Фото) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Доводиться спати у бомбосховищі», – дрогобичанка, яка лікує сина в Ізраїлі, розповіла про обстріли (Фото)
17 Травня, 14:01
logo-black

«Доводиться спати у бомбосховищі», – дрогобичанка, яка лікує сина в Ізраїлі, розповіла про обстріли (Фото)

Майже рік тому 5-річному Миколі Капелющаку з Дрогобича лікарі діагностували гостру лімфобластну лейкемію. На лікування дитину батьки повезли в ізраїльську клініку. На щастя, хлопчик йде на поправку. Але минулий тиждень, коли тривав ракетний обстріл Ізраїлю із Сектора Гази, для українців видався особливо важким. Про це розповіла LMN мама Миколки Василина Капелющак.

«Миколка почуває себе добре, дякувати Богу. Їсть і бавиться. Чекаємо на заповітні слова. Та є ряд інших проблем. Вже кілька днів іде бомбардування Ізраїлю з боку Палестини. Ми проживаємо у місті Рамат-Ган, що за 20 хвилин їзди від Тель-Авіва. Два дні поспіль ХАМАС бомбардував центр країни. То з дітьми довелося спати у бомбосховищі. Під час обстрілів о другій ночі зривалися і ховалися з малими. Від вибуху аж вікна задзвеніли. На щастя, Ізраїль захищений «залізним куполом», тому ракети розривались в повітрі. Та все одно дуже страшно», – пригадує Василина.

Жінка каже, що минула ніч була спокійною, без обстрілів.

«Тепер кладемо дітей спати внизу, аби під час обстрілів їх не підіймати. Дітки проходять лікування, тому їм потрібний міцний здоровий сон, а не додатковий стрес, – додає дрогобичанка. – Цієї ночі, думаємо, теж будемо спати у бомбосховищі. Зараз дивимося новини, чекаємо, що скаже розвідка. На даний час найбільше потерпіли міста на півдні країни – Сдерот і Ашкелон. Але ми теж постійно боїмося, живемо, як на пороховій бочці».

Фото: надані: Василиною Капелющак

Відео