Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дозволили прийти лише домашнім»: завтра на Жовківщині відспівають померлу від коронавірусу
09 Квітня, 16:33
logo-black

«Дозволили прийти лише домашнім»: завтра на Жовківщині відспівають померлу від коронавірусу

Сьогодні вночі у Львівській обласній інфекційній лікарні померло двоє пацієнтів. Одна з них – 58-річна мешканка села Глинськ на Жовківщині. У неї ще тиждень тому підтвердили коронавірус. Відтоді вона перебувала у медзакладі.

«Ця жінка мала онкологію, багато років тому їй видалили нирку. Але після операції вона повернулася до звичного життя. Була досить активною: на роботу не ходила, але працювала вдома, часто навідувалася в магазин, до церкви. З чоловіком виховали двох синів. Один зі сім’єю живе у Львові. Вона ж мешкала з чоловіком, другим сином, невісткою та двома внучатами. Коли у неї підтвердився коронавірус, то усім домашнім провели тестування. Результати – негативні. Та вони все одно перебувають на самоізоляції. У селі теж, дякувати Богові, більше хворих на коронавірус немає. Звідки він взявся у цієї жіночки, поки говорити не беремося», – каже LMN Ольга Тенета з Глинської сільської ради.

Відспівати покійну планують завтра опівдні. Поховають на місцевому цвинтарі.

«Зараз вона перебуває у морзі. Уже замовили спеціальну машину, яка її привезе у село. Священник змовить молитву біля будинку, де ця жінка жила, прочитає Євангеліє. На похорон дозволили прийти лише домашнім. Хто хоче попрощатися, може вийти на вулицю – не більше. Машина по селі зупинятися не буде, аж біля церкви. Там теж помоляться над нею», – додає Ольга Тенета.

Нагадаємо, що на Львівщині 61 людина заразилася COVID-19. Також цієї ночі помер чоловік, у якого ще не підтвердили коронавірус. В лікарню він поступив з підозрою. У нього була пневмонія.

Раніше на Львівщині уже двоє людей померли від COVID-19. Це чоловіки віком 50 та 69 років.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини