Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобичани створюють музей комп’ютерної техніки
09 Травня, 09:55

Дрогобичани створюють музей комп’ютерної техніки

У Дрогобичі усіх мешканців закликають долучитися до створення музею комп’ютерної техніки. Ідея його виникнення належить начальнику відділу ІТ та аналізу Дрогобицької міськради Станіславу Гайдеру.

“Плануємо відкривати перший музей комп`ютерної техніки на Дрогобиччині. Зокрема, у планах зібрати всі можливі експонати, які формували історію розвитку технологій у світі. Кожен експонат міститиме підпис громадянина, який надав його музею”, — зазначає посадовець.

Кожен бажаючий зможе надати музею експонат від себе. Після збору спільно з громадськістю експонатів, як зазначає Станіслав Гайдер, обиратимуть приміщення, де можна розмістити музей, та його назву. Під час вибору місця розміщення та назви музею консультуватимуться з громадськістю за допомогою електронного сервісу «Е-консультації», який функціонує на інтернет-порталі Дрогобича. Для передачі експонату музею потрібно скористатись відповідною формою, або надіславши листа на е-скриньку itadrohobych@gmail.com. Також можна звернутись за номером телефону (03244) 2-25-69.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини