Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобицька РДА та районна рада змінили місце реєстрації
31 Січня, 11:35

Дрогобицька РДА та районна рада змінили місце реєстрації

Дрогобицька РДА та Дрогобицька районна рада змінили місце юридичної реєстрації з міста Дрогобич, де вони розташовані, у село Рихтичі за 5 км від центру міста. Це означає, що податок з доходів працівників РДА та райради у 2020 році скеровується не у бюджет Дрогобича, а у Рихтичі. Про це повідомляє “Захід.нет”.

За даними аналітичної платформи YouСontrol, зміни юридичних адрес Дрогобицької РДА та райради відбулися майже одночасно. РДА перереєстрували 26 грудня, а районну раду на день пізніше – 27 грудня. Тепер їхня юридична адреса: Дрогобицький район, село Рихтичі, вул. Дрогобицька, 4.

За цією адресою розташована та зареєстрована Рихтицька сільрада. Тут також зареєстровані управління праці та соцзахисту населення та фінансове управління Дрогобицької РДА, сільська виборча комісія, сільськогосподарське підприємство “Сан Вівенціо” та ще дві громадські організації.

Дрогобицька РДА наразі залишається без керівника. Тимчасово обов’язки голови виконує перший заступник Руслан Щерба, який і здійснив перереєстрацію РДА. Головою Дрогобицької районної ради є Михайло Сікора.

Зазначимо, раніше дві районні ради – Мостиська та Самбірська – змінили місце юридичної реєстрації з районних центрів у села.

Натомість у січні 2020 року Міністерство фінансів доручило Державній податковій службі вжити заходів щодо того, аби підприємства та установи сплачували податок за місцем їхнього розташування.

Фото: Главком.

Схожі новини